Adoptuj Warszawiaka w parku Moczydło

Adoptuj Warszawiaka w parku Moczydło.

W niedzielne popołudnie, 17 marca, psiaki ze Schroniska na Paluchu będą szukać nowego właściciela w parku Moczydło. W godz. 13.00-15.00 mieszkańcy mają szansę porozmawiać o adopcji czworonoga i bezpłatnie zaczipować zwierzę.

Marcowe spotkanie „Adoptuj warszawiaka” to okazja, by na żywo poznać podopiecznych placówki przy ul. Paluch 2. Znaki rozpoznawcze to czerwona chusta przy obroży i merdający ogon. Na drugim końcu smyczy będzie można spotkać wolontariusza, który opowie o psie i jego temperamencie. Na czas wydarzenia zostanie otwarty punkt bezpłatnego znakowania zwierząt. Właściciele, którzy chcą zaczipować swojego pupila, proszeni są o wzięcie jego książeczki zdrowia. Więcej informacji na stronie www.napaluchu.waw.pl.

Piąta edycja „Adoptuj warszawiaka”
W ramach inicjatywy „Adoptuj Warszawiaka” psy z Palucha pojawiają się cyklicznie w charakterystycznych miejscach stolicy podczas wydarzeń kulturalnych, imprez czy też weekendowego leniuchowania na plaży. Celem akcji jest obalenie stereotypu bezdomnego czworonoga, promocja adopcji zwierząt i dotarcie do warszawiaków, którzy z różnych względów nie odwiedzili jeszcze placówki przy ul. Paluch 2. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy Schroniska oraz innych wielbicieli zwierząt, liczba pupili Palucha jest teraz rekordowo niska. Jednak w dalszym ciągu 630 psów i 39 kotów czeka na kochający dom.

źródło: UM Warszawa

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.