Acid Arab w Jasna 1

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Acid Arab w Jasna 1.

Pierwsza wizyta w Warszawie francuskiego duetu, który znalazł przepis na sukces w łączeniu muzyki klubowej i ludowych brzmień Orientu – ACID ARAB już 10 lutego w Jasna 1.

Dla Guido Minisky’ego i Herve’a Carvalho, tworzących kolektyw ACID ARAB, wszystko zaczęło się od wspólnej podróży do Tunezji z szefem wytwórni VERSATILE Records – Gilb’R ze składu Château Flight. Jak opowiadają w licznych wywiadach:
„Zafascynowała nas nie tylko tunezyjska, ale ogólnie bliskowschodnia muzyka i jej kod. Zaintrygowały nas złożone struktury rytmiczne. Wprowadzają one tancerzy w stan transu, dokładnie tak samo, jak acid house.” 

Od tamtego czasu Acid Arab wypuścił trzy EPki, które trafiły na playlisty takich DJ’ów jak Gilles Peterson i Tim Sweeney. Na obu płytach połączone zostały bliźniacze pasje do zachodniej muzyki klubowej i brzmień Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. Dodatkowo wyprodukowali utwory m.in. Hanaa Ouassim, Pilooski, I:Cube, Etienne Jaumet i OmarSouleyman2. Panie i Panowie, przed Wami mistrzowie ceremonii – ACID ARAB!

Kiedy: 10 lutego 2018

Więcej informacji wkrótce…

https://www.facebook.com/events/1483051925143954/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.