9. urodziny Och-Teatru – spektakl w prezencie

9. urodziny Och-Teatru – spektakl w prezencie.

W styczniu 2019 roku Och-Teatr będzie obchodził swoje 9. urodziny! Z tej okazji 14 stycznia o godz. 19:30 zagramy dla Państwa w prezencie spektakl TRZEBA ZABIĆ STARSZĄ PANIĄ.

Bezpłatne zaproszenia będzie można odebrać w kasach Och-Teatru w poniedziałek 7 stycznia od godz. 10:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 bilety, na spektakl nie obowiązują rezerwacje. W trakcie oczekiwania „kolejkowicze” będą mogli napisać życzenia dla naszego teatru na specjalnym arkuszu oraz zapoznać się z bieżącym repertuarem.

Dziękujemy Państwu za wszystkie dotychczasowe spektakle i za spędzone wspólnie wieczory. Za wzruszenia, radość i przyjaźń, obecność i wsparcie.
____________________________

TRZEBA ZABIĆ STARSZĄ PANIĄ to czarna komedia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Debiut reżyserski Cezarego Żaka, wspaniała rola Barbary Krafftówny.

„Sztuka w reżyserii Żaka przypomina poniekąd wystawiane na deskach Och-teatru komedie wspaniale realizowane przez Krystynę Jandę. Profesjonalne aktorstwo oraz dynamiczne, czasami zaskakujące zwroty akcji przyczynią się bez wątpienia do wprowadzenia widza w doskonały nastrój”. Michał Janusz, www.teatrdlawas.pl

„Jeśli chodzi o grę aktorską, to największe brawa należą się Barbarze Krafftównie, tytułowej starszej pani. Była świetna jako natrętna dama, która kocha muzykę ponad wszystko i ani myśli nie przeszkadzać w próbach, czym irytuje szajkę”. Weronika Trzeciak, www.wiadomosci24.pl

Więcej o spektaklu: https://ochteatr.com.pl/event-data/1364/trzeba-zabic-starsza-pania

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.