8. edycja targów Slow Fashion

11 i 12 marca na PGE Narodowy odbędzie się 8. edycja targów Slow Fashion – Wiosna, czyli najnowsze kolekcje na wiosnę i lato od polskich projektantów Slow.

3 lata, 7 edycji, 2 miasta, ponad 1000 polskich wystawców. Niektórzy z nich rzucili korporację by realizować swoje pasje, są tacy którzy zaczynali razem ze Slow Fashion, inni dzięki targom otworzyli autorskie butiki, a o części z nich mówi cały świat.

Atrakcje:
Zbieramy nieużywaną odzież! Przynieś torbę z rzeczami, z których już nie korzystasz. Zostanie przetworzona na nową odzież. A Ty w zamian dostaniesz na targach ekotorbę zaprojektowaną przez Mariusz Przybylski. Partner akcji: VIVE Textile Recycling

Warsztatownia:
JUKI – Sew it – szycie na maszynach worków (zajęcia bezpłatne).
Amarant – wicie wianków (koszt 10 zł)
Bazgrołaki – nadruki na torby oraz tiszerty (koszt 20 zł)

Strefa Ciało (bezpłatne aktywności)
ThaiSun – Salon masażu tajskiego – masaż tajki
Shake Your Head – analiza włosów
PuroBio Polska – makijaż

Plac Zabaw:
Chmurzaki – Mysie Warsztaty na SLOW! sobota
Muszki w muszce – Mysie Warsztaty na SLOW! niedziela
Kolorowanki XXL, balonikowe kreacje, zmywalne tatuaże.
Fundacja Family for Family – aktywności dla dzieci.

Tips & Tricks by SHOWROOM (bezpłatne konsultacje)


SOBOTA
12:00 Kasia Wosiek Designer Relations / SHOWROOM.PL
14:00 Przemysław Antosz VIM, New Yorker
16:00 Krzysztof Wroński Marketing / SHOWROOM.PL

NIEDZIELA
12:00 Daria Bartczak Content / SHOWROOM.PL
14:00 Anna Obrycka & Krystian Olszewski Onboarding Team / Shoplo
16:00 Magdalena Korol Adwokat, Managing Partner / Kancelaria IP Legal Adwokaci.

Lista wystawców:
http://www.slow-fashion.pl/marki
Mapa targów:
http://www.slow-fashion.pl/mapa-targow

Targi Slow Fashion od początku działalności stawiają nacisk na to, by odwiedzający otrzymali selekcję najbardziej jakościowych ubrań i akcesoriów dostępnych na rynku. To organizator, który stawia warunki projektantom i dokonuje jakościowej selekcji. Chcesz pokazać się na PGE Narodowym? Musisz produkować w Polsce, używać materiałów organicznych bądź wykorzystywać procesy recyklingu i/lub upcyklingu. Dzięki temu gwarantujemy jakość zgodną z zasadami ruchu Slow, który definiowany jest jako lokalne, mądre i świadome podejście do konsumpcji.

Dotychczasowe Ambasadorki Slow Fashion wspierają polską modę autorską oraz wybierają w życiu codziennym ruch Slow Life. Przy tej edycji, po raz drugi jest to aktorka Ada Fijał. Poprzednio były to dziennikarka Radia Zet Chilli i Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka wraz z mamą Ewą Drzewiecką oraz wokalistka i autorka tekstów Natalia Przybysz.

W tym roku targi ponownie odbędą się na PGE Narodowym – miejscu spotkań, kultury i najbardziej prestiżowych wydarzeń odbywających się w Warszawie. 11 i 12 marca Stadion zamieni się w przestrzeń wypełnioną tysiącami ubrań, dodatków i akcesoriów od najlepszych polskich twórców. Całość zostanie podzielona na strefy: Premium, Casual, Street, Elegance oraz Kids. Zobaczysz ponad 200 wystawców z całej Polski, tysiące produktów w jednym miejscu i oczywiście najnowsze, wiosenne kolekcje!

Po raz kolejny powstanie również Strefa Męska na Targach Slow Fashion #8 – Wiosna, w której panowie znajdą szereg produktów dla siebie jak np. ubrania, akcesoria, dodatki czy kosmetyki. Nie zabraknie barbera, studia tatuażu oraz degustacji whiskej Jameson Irish Whiskey. Stały punkt targów to strefa Ciało z naturalnymi kosmetykami oraz usługami pielęgnacyjnymi. Dopełnieniem całości jest Slow Food, czyli miejsce z jedzeniem od lokalnych dostawców oraz food trucki przed wejściem na targi. Organizatorzy szykują również niespodzianki w postaci zajęć warsztatowych, przybliżających ideę Slow Life.

Targi Slow Fashion to również odpowiedzialność społeczna, zaangażowanie w rozwój lokalnych biznesów i rozwój szeroko rozumianego ruchu fair trade. Po raz kolejny partnerami wydarzeń są Fundacja La Strada oraz Fashion Revolution Poland – organizacje, które przeprowadzą na miejscu akcje edukacyjne.


11 i 12 marca 2017, godz. 11:00 – 19:00

PGE Narodowy, aleja Józefa Poniatowskiego 1


Wstęp na targi: 10 PLN / 2 dni, dzieci i młodzież do lat 12 wstęp bezpłatny.

Parking:
Podziemny płatny – wjazd bramą nr 6 (Wybrzeże Szczecińskie).
Bezpłatny – Błonie (Aleja Zieleniecka)

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.