7 pomysłów na niezapomnianego Sylwestra 2022/2023

wyjazdy na Sylwestra

Można grać w gry, pójść na domówkę, do klubu czy kina. Ale można tą jedyną noc w roku spędzić naprawdę wyjątkowo. Jak? Zajrzyj do naszego zestawienia najlepszych pomysłów na Sylwestra!

1. Gry – opcja dla samotników

Jeżeli należysz do grona odludków i najlepiej bawisz się w swoim własnym towarzystwie, a zamiast tanecznych rytmów zadowala Cię ścieżka dźwiękowa z Cyberpunka, Wiedźmina czy kojący głos Szpakowskiego komentującego rozgrywki w Fifie to zostań w domu. Gdy inni będą wspominać szampańską zabawę, Ty pochwalisz się ukończoną grą.

2. Domówka u znajomych

Studenci nie muszą się już martwić tym, że rodzice są w domu. Problemem może być jedynie ekscentryczny współlokator (ale i na niego są sposoby), zorganizowanie niezapomnianej sylwestrowej domówki to bułka z masłem. Wystarczy Spotify lub YouTube (ewentualnie TV i Sylwester z Dwójką), szybkie przekąski i trochę procentów. Opcja dla lubiących wyzwania i przebieranki – domówka tematyczna. Będzie więcej śmiechu, a odgrywanie ról może przynieść ciekawy rozwój sytuacji.

3. Impreza w klubie

Umów się ze znajomymi na beforek gdziekolwiek, a potem wyruszcie „na kluby”, warto jednak wcześniej wybrać miejscówkę i ją zarezerwować lub wykupić bilet, aby mieć gwarancję, że zostaniecie wpuszczeni.

4. Maraton w kinie lub w filharmonii

To opcja dobra dla kinomaniaków oraz koneserów kultury wysokiej. Do północy oglądasz lub słuchasz tego, co lubisz, a potem przy lampce szampana i poczęstunku świętujesz nadejście Nowego Roku.

5. Zorganizowane wycieczki sylwestrowe, czyli impreza i zwiedzanie w jednym

Sylwester to wyjątkowy czas, który warto spędzić z przytupem. W końcu to jedyna taka noc w roku, prawda? Co powiesz na to, aby wybrać się w tym czasie na wyjazd połączony z epicką imprezą? Imaginujesz już to sobie? W dzień poznajesz uroki europejskich miast, a wieczorami i w nocy rzucasz się w wir wyjątkowych imprez! A wszystko w doborowym towarzystwie, bo z innymi studentami.

Wyjątkowy czas, w wyjątkowych miejscach połączony z wyjątkowymi znajomościami – to zostanie z Tobą na lata! Gwarantujemy, że nawet wnukom będziesz o tym opowiadać i to z wypiekami na twarzy.

6. Wyjazdy sylwestrowe, czyli gdzie na Sylwestra za granicę?

Opcji jest naprawdę wiele, możesz lecieć samolotem, płynąć promem albo jechać autokarem. Zorganizowane wyjazdy na Sylwestra mają mnóstwo zalet. Organizator zapewnia transport, nocleg, wyżywienie, przewodnika, który zna dane miejsce od podszewki i oprowadzi po najlepszych, niekoniecznie typowo turystycznych częściach miasta. A także (na koniec zostawiliśmy najlepsze) niezapomnianą imprezę w doborowym towarzystwie ludzi podobnych do Ciebie.

Kilkudniowe wyjazdy sylwestrowe mają różne destynacje – możesz szaleć w dzień na nartach na Słowacji lub zwiedzać miasta, a w nocy imprezować. Takie wyjazdy na Sylwestra organizowane są do czeskiej Pragi, stolicy Węgier lub włoskiego miasteczka Rimini. Inną propozycją jest Eurotrip, czyli Sylwester nad oceanem lub objazdówka po Paryżu i Amsterdamie.

7. Baltic Trip lub spokojne Bieszczady, czyli wyjazdy na Sylwestra w Polsce

Sylwester na promie? Jak najbardziej! Gdy nie cierpisz na chorobę morską to Baltic Trip połączony ze zwiedzaniem Sztokholmu, Tallina, Helsinek czy Rygi to opcja idealnie skrojona nie tylko dla fanów Hygge. Możesz też na kilka dni rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady, ale nie do samotni, a na szaloną imprezę Sylwestrową.

To co, masz już pomysł na tegorocznego Sylwestra? Czego nie zaplanujesz, baw się szampańsko!

/artykuł sponsorowany/