6. miejskie urodziny Andersa

6. miejskie urodziny Andersa.

W weekend 11-12 sierpnia 2018 roku po raz szósty z okazji urodzin Generała Andersa zapraszamy Was do odwiedzenia Muranowa, wspólnego spędzenia dnia i sąsiedzkiego świętowania.

▶ SOBOTA RANO [od 9:00 do 14:00]
Zaczynamy zdrowym i pysznym śniadaniem w Państwomiasto. Catering zapewnia barStudio. Z otwartymi ramionami przywitają Was także Kawiarnia-Księgarnia Radio Telewizja oraz Kooperatywa Dobrze. O 11:00 możecie wpaść na rodzinny poranek w Kino Muranów.

▶ POPOŁUDNIE
Jedzenie i napoje w ciągu dnia serwują Lodziarnia Roszki oraz Chude Ciacho. Spokojny spacer po okolicy możecie kontynuować w pobliskim Ogrodzie Krasińskich lub Parku Romualda Traugutta. 

▶ WIECZÓR [od 20:00 do ostatniej kropli]
Dzień skończymy naszym pożegnaniem z Muranowem. 6 lat temu otworzyliśmy lokal Państwomiasto pod adresem Andersa 29. Nie znikamy – przenosimy się (nazwę, działalność, neony) na Osiedle Jazdów. Mamy nadzieję, że tradycja Urodzin Andersa będzie kontynuowana, zawsze chętnie przyjdziemy 🙂
Wpadnijcie przybić piątkę podczas ostatniej imprezy – zgasimy neony oraz wyczyścimy magazyn z alkoholu. Przygrywać nam będzie Piosenka jest dobra na wszystko, dobra także na koniec. 

▶ NIEDZIELA [od 11:00 do 17:00]
Zapraszamy na wyprzedaż wyposażenia i sprzętu z lokalu.

https://www.facebook.com/events/1885357998174463/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.