4Dreamers – Premiera online

W środę, 17 lutego zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu #premieraonline, naszym gościem będzie zespół 4Dreamers (Kuba, Mateusz, Tomek, Maks) autorzy książki „4Dreamers. O czterech takich, co nie bali się marzyć” (Wydawnictwo Znak). Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.
Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom

 

 Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Trzy lata temu zgłosili się do programu „The Voice Kids”, by spełnić swoje marzenia. Nie wiedzieli wtedy, co z tego wyniknie. Wydali dwie płyty, dziewięć singli, dwa razy byli nominowani do Fryderyków i występowali na Festiwalu w Opolu. Zagrali kilkadziesiąt koncertów, podczas których fani wypełniali kluby i sale po brzegi. „To Wam zawdzięczamy to, co osiągnęliśmy – to, o co inni walczą latami”.
„Który z nas chciałby zostać aktorem? Dlaczego z koncertów musieliśmy wychodzić w asyście ochroniarzy? Jak rozumiemy to, o czym śpiewamy? Kim jest tajemniczy 5Dreamer? A przede wszystkim, jaka będzie największa zmiana, do której się szykujemy? W książce znajdziecie odpowiedzi na te i wiele innych pytań, którymi codziennie bombardujecie nas w Internecie. Tą książką chcemy Wam podziękować za to, co dla nas robicie”.
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.