44. Maraton Warszawski

44. Maraton Warszawski

W niedzielę, 25 września odbędzie się 44. Maraton Warszawski

Wielki bieg, będący symbolem niezłomności i sportowej tradycji, jako jeden z nielicznych na świecie, nieprzerwanie od ponad czterech dekad, gromadzi na starcie biegaczy pragnących zmierzyć się z królewskim dystansem.

Zapraszamy Was na jego 44. edycję. Zapisać możecie się za pomocą tradycyjnej ścieżki wnosząc opłatę startową lub skorzystać ze ścieżki charytatywnej #Biegam Dobrze, zbierając fundusze na najbliższy Waszemu sercu cel społeczny.

Na biegaczy, ich rodziny oraz znajomych czekać będzie moc dodatkowych atrakcji!

 Na stoisku Banku Pekao w biurze zawodów w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 23-24 września zostanie ustawiona specjalna bieżnia nagrywająca ruchy ciała biegacza – i to w kilku płaszczyznach. Dzięki analizie nagrań doświadczeni fizjoterapeuci będą mogli od razu omówić sylwetkę i technikę biegu czy chodu oraz doradzić jak poprawniej i lepiej biegać. Zasugerują również jak dobrać właściwe buty do biegania. Chętnym zostaną zaproponowane odpowiednie ćwiczenia rozciągające i wzmacniające. Wszystko po to, by mogli biegać szybciej, dalej i unikać kontuzji. Stylistka modowa podpowie natomiast jak najlepiej i najmodniej zaaranżować swoją koszulkę biegacza.

Na stoisku znajdą się również dodatkowe gadżety dla wiernych kibiców, którzy za pomocą dostępnych materiałów stworzą wyjątkowe transparenty służące do kibicowania uczestnikom biegu Pekao S.A. Warszawska Dycha. Dzięki dostępnej na miejscu fotobudce będzie można wkomponować swoją sylwetkę w wielką, pamiątkową mozaikę fotograficzną.

Natomiast 25 września w miasteczku biegowym zlokalizowanym nieopodal mety biegu, w Multimedialnym Parku Fontann przy warszawskiej Wisłostradzie, bank przygotuje chilloutową strefę relaksu, unikatową atrakcję w postaci nowoczesnej, okrągłej  bieżni i okularów VR, gry planszowe, dla zmęczonych biegaczy specjalne fotele do masażu, a dla najmłodszych kącik malucha. Wszystko po to, aby pokazać, że sport jest równie ważny, jak i fantastyczna zabawa!

Dodatkowo wszystkim biegaczom Pekao S.A. Warszawskiej Dychy bank umożliwi pobranie bezpłatnych zdjęć z mety, które będą dostępne dla każdego uczestnika biegu w serwisie fotomaraton.pl. Aby je otrzymać wystarczy skorzystać z wyszukiwarki twarzy na stronie serwisu.

44. Maraton Warszawski mapa

Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Reklama