27. Bieg Powstania Warszawskiego

29 lipca 2017 roku w Warszawie odbędzie się 27. Bieg Powstania Warszawskiego.

1 sierpnia 1944 roku stolica wystąpiła zbrojnie przeciwko niemieckiemu okupantowi. Padły strzały, rozpoczęło się Powstanie Warszawskie. Trwało 63 dni, do 3 października i kosztowało życie ponad 200 tys. mieszkańców stolicy. Przeszło do historii jako niebywały akt heroizmu.

Tysiąc płonących zniczy, mrok i minuta ciszy. W takiej oprawie rokrocznie rozpoczyna się Bieg Powstania Warszawskiego. Ta wyjątkowa impreza powstała, by uczcić rocznicę wydarzeń sprzed ponad 70 lat.

Bieg Powstania Warszawskiego jest jednym z najpopularniejszych i największych biegów organizowanych na terenie Warszawy. Ze swoją niezwykłą, wieczorną oprawą, historyczną trasą, oświetloną zniczami, wpisuje się spektakularnie w formę i tradycję corocznych obchodów wybuchu Powstania Warszawskiego – tak istotnych dla każdego mieszkańca Warszawy.

Limit uczestników: 11 000


Zapisy internetowe na 27. Bieg Powstania Warszawskiego oraz 4. Bieg Zdobycia PAST-y rozpoczną się w nocy z 29 na 30 czerwca dokładnie o godzinie 00:01

Przed zapisem należy się zarejestrować.

Zapisy tu – klik

Organizator zastrzega sobie prawo zamknięcia listy startowej w momencie przekroczenia limitu 11000 uczestników imprezy, bez uwzględnienia ilości zapisanych w poszczególnych kategoriach.

Opłata startowa za udział w biegu wynosi:
• od dnia 30 czerwca do dnia 23 lipca włącznie – 50 zł za pakiet
• w dniach od 24 lipca do 29 lipca – 60 zł.

Więcej szczegółów:


29 lipca 2017, godz. 20:45

Zgłoszeń – zapisów można dokonywać od dnia 30 czerwca od godz. 0:01 drogą internetową na stronie www.aktywnawarszawa.waw.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.