26. Finał WOŚP w Hali Gwardii

26. Finał WOŚP w Hali Gwardii.

Reklama
Reklama

Już w niedzielę, 14 stycznia 2018 roku Hala Gwardii grać będzie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegorocznym celem WOŚP będzie pozyskiwanie środków „dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków”. 

Tego dnia każdy, kto zajrzy do Hali Gwardii bez trudu znajdzie dla siebie coś interesującego, bez względu na wiek. Już od godz. 12.00 w Hali spotkacie kwestujących wolontariuszy WOŚP. 

Na specjalnie wybudowanej scenie odbędą się koncerty muzyczne na żywo.
W Hali Gwardii dla WOŚP zagrają, m.in.: Sirens Hill, Mist, Alergen, Fjors, SUOVA i inni. Atmosferę na scenie i w całej Hali Gwardii będą podgrzewać – Ania Jażdżyk i Kamil Pruban. 

Reklama
Reklama

W przerwie między koncertami prowadzący będą rozmawiał z gośćmi finału WOŚP w Hali, m.in. z ekspertami żywieniowymi, sportowcami, zwolennikami i propagatorami zdrowej kuchni roślinnej.
Zobaczycie też specjalny pokaz „zośki”.

Na stanowisku Fundacji Szczęśliwi Bez Cukru nauczycie się, jak łatwo przygotować zdrowe słodycze bez cukru. Będzie też można pobić październikowy rekord Fundacji (3460) w robieniu kulek bez cukru – bezpiecznych dla chorych na cukrzycę. Każdy, kto wrzuci datek do puszki WOŚP będzie mógł wypróbować ich pyszny smak. 

Na miejscu spotkamy ekspertki Fundacji – Małgosię Sobczyk, specjalistkę ds. żywienia człowieka oraz Małgorzatę Rusek – dietetyczkę z pasją, które będą udzielały porad nt. zdrowego odżywiania.

Reklama
Reklama

Zapraszamy w niedzielę od godz. 12.00 do 22.00

źródło: materiały prasowe

https://www.facebook.com/events/467461676984518/

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.