24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® 2021

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2021

Wszystkich Czytelników i miłośników książki serdecznie zapraszamy w dniach 14-17 października do EXPO Kraków, które na cztery dni zamieni się w istny książkowy raj. Zarezerwujcie sobie czas już teraz!

Tegoroczne Targi będą połączeniem wydarzeń stacjonarnych i onlinowych, w których będzie można uczestniczyć poprzez specjalnie przygotowaną platformę.

Targi w 2021 to ogrom nowości wydawniczych, prezentowanych w jednym miejscu i w jednym czasie. To przegląd aktualnych trendów, a także kierunków, w których zmierza współczesna literatura. To miejsce, w którym Czytelnicy mają możliwość poznania książek niedostępnych w dużych sieciach księgarskich.

Jednak przede wszystkim, Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® to bezpośrednie spotkania z ulubionymi autorami, ilustratorami i wydawcami. To przestrzeń wypełniona licznymi warsztatami i prelekcjami, również dla najmłodszych Czytelników. Miejsce dialogu, wymiany myśli i poglądów między Czytelnikami i Wydawcami, a dla Wystawców – szansa na podzielenie się swoją misją i pokazanie tego, co jest dla nich ważne.
Mamy nadzieję, że w tym roku pandemia nie pokrzyżuje targowych planów. O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Dbajmy o siebie, szczepmy się i spotkajmy na 24. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie®.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.