2 Nights with Amado Schlippenbach Håker Flaten Hemingway w Pardon, To Tu

2 Nights with Amado Schlippenbach Håker Flaten Hemingway w Pardon, To Tu

Na początku października będziemy mieli ogromny zaszczyt zaprosić na jedyne w Polsce koncerty, wyjątkowego, międzynarodowego kwartetu składającego się ze śmietanki przedstawicieli muzyki improwizowanej / free jazzowej. W Pardon, To Tu wystąpi dla was jeden z obecnie najważniejszych europejskich saksofonistów Portugalczyk Rodrigo Amado, legendarny niemiecki 84-letni pianista Alexander von Schlippenbach, norweska gwiazda kontrabasu Ingebrigt Håker Flaten i niezastąpiony amerykański perkusista Gerry Hemingway!

Zespół zdecydował się, zagrać swoje pierwsze koncerty w Pardon, To Tu, dlatego mamy nadzieję, że zechcecie wspólnie z klubem spędzić te dwa wyjątkowe wieczory, podczas których nastąpi – pod wodzą Rodrigo Amado – światowa premiera tego projektu, którego nazwa „The Bridge” jest nie tylko hołdem dla Sonny’ego Rollinsa, ale też pomostem między różnymi językami, środowiskami i pokoleniami, zjednoczonymi przez improwizację. Zapraszamy bardzo serdecznie!

Data: Niedziela & Poniedziałek, 02./03.10.2022

Wejście na koncert: 19:00
Rozpoczęcie koncertu: 20:30
Bilety: 79 zł (przedsprzedaż) / 89 zł (w dniu koncertu)
Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa
Liczba miejsc siedzących jest ograniczona. Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

Rodrigo Amado „The Bridge”

Rodrigo Amado – saksofon tenorowy
Alexander von Schlippenbach – fortepian
Ingebrigt Håker Flaten – kontrabas
Gerry Hemingway – perkusja

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going., stacjonarnie w „Pardon, To Tu” przy barze (limitowana pula biletów kolekcjonerskich) oraz w salonach Empikach (mozliwosc zakupu większej ilości biletów). Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) 'na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.

źródło: materiały organizatora

Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik