15. Festiwal AfryKamera 2020 Online

15. Festiwal AfryKamera 2020 Online.

W 2020 roku AfryKamera wkracza w swoją 15. edycję w niezwykle ciężkim dla wszystkich czasie. Mimo to, trudności umocniły organizatorów w potrzebie przybliżania widzom świata, który wciąż pozostaje dla Polaków obcy. Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 21-30 grudnia na platformie mojeekino.pl. W styczniu i lutym festiwalowe filmy zostaną zaprezentowane publiczności w kinach w największych miastach Polski.

Podczas tegorocznego festiwalu pokazanych zostanie ponad 30 tytułów, a dodatkowo na mojeekino.pl znajdzie się kolejnych 10 filmów z archiwów AfryKamery. Wśród nich znakomity dokument „Liyana”, opowieść o superherosce z Kenii „Supa Modo” czy niezwykły film „Umrzesz, mając 20 lat”, który jest pierwszym w historii Sudanu kandydatem tego kraju do Oscara.

W ramach 15. edycji festiwalu organizatorzy przygotowali też muzyczną niespodziankę. Specjalnie na tę okazję w Republice Południowej Afryki powstał zespół Placeholder. Koncert grupy odbędzie się 21 grudnia w formie on-line, co nie zmienia faktu, że artyści dostarczą widzom wyjątkowych wrażeń!

Online 21-30 grudnia 2020
 
Program / Bilety / Tickets: www.afrykamera.pl
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.