12. Urodziny Radia Aktywnego. Koncerty: Max Bravura, Ryby, Hollow Quartet

 

17 grudnia 2016 roku w klubie Mechanik, odbędą się 12. Urodziny Radia Aktywnego.

Radio studenckie to kuźnia talentów. Od 12. lat Radio Aktywne jest obecne wśród rozgłośni studenckich. 
W Klubie Mechanik, odbędą się koncerty z okazji urodzin. Nie zabraknie oczywiście tortu oraz miłej atmosfery.

Program koncertów:

Max Bravura
Max Bravura

Inicjator i frontman zespołu to śląski wokalista i songwriter – Maciej Wachowiak, założyciel i lider alternatywnej formacji Slutocasters. Max Bravura powstał jako solowy eksperyment muzyczny i w ciągu trzech lat ewoluował w różnych składach i podejściach. Teraz to grupa pełna charakterów i pełnoprawnych liderów w składzie z Jackiem Talagą, Radkiem Rutkowskim i Filipem Oczkowskim. Zespół wydał w maju br. – EPkę „How Bravura”

Ryby
Zespół Ryby

Zespół Ryby to Nela Gzowska (Kobiety), Janek Małkowski (Infant Joy Quintet, Skrebotte Fatta i wiele projektów improwizatorskich), Dominik Mokrzewski (Biegli, Infant Joy Quintet, Skrebotte Fatta i podobnie jak Janek żywo uczestniczy w warszawskiej scenie muzyki improwizowanej) i Grzesiek Uzdański (autor strony "Nowe wiersze sławnych poetów" i książki „Wakacje”; śpiewał w zespole Przepraszam).

Grają piosenki o nieudanych spotkaniach po latach z przyjaciółmi, wilkach, miłości, śniegu, związku, harcerzach, wakacjach w Przasnyszu, o tym, że inni mają gorzej i o Polsce. Ich muzyka to rock z elementami psychodelii, punka i improwizacji. W 2016 roku nakładem wydawnictwa Thin Man Records ukazał się ich debiutancki album „Kenia”

Hollow Quartet
Hollow Quartet

Warszawska pięcioosobowa formacja tworzy wyjątkowe połączenie folkowej i rockowej muzyki oraz niebanalnych tekstów. W marcu 2016 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu „Chodź ze mną”. Hollow Quartet to przede wszystkim żywiołowe koncerty, które zostały również docenione na licznych przeglądach i festiwalach. Zespół dotarł do półfinału X edycji Must Be The Music oraz do finału ogólnopolskiego konkursu Stage4YOU w 2016 roku. Zwyciężył Festiwal Ludzi Aktywnych Kulturalnie, Konkurs ‘Sztuka Idei’ 2014 oraz Unikatowy Festiwal Offowy. Zespół uczestniczył również w projekcie Sofar Sound Warsaw.


Data: 17.12.2016, otwarcie: 18:00
Miejsce: klub Mechanik

Bilety: 10 zł (z rezerwacją) / 15 zł (na bramce)

Rezerwacji będzie można dokonywać po mailowo na adres redakcja@radioaktywne.pl w tytule wpisując Rezerwacja/12_Urodziny.

Wydarzenie na FB – klik

źródło: informacja prasowa

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.