11. edycja targów mody HUSH Warsaw

11. edycja targów mody HUSH Warsaw – PGE Narodowy 2-3 grudnia 2017.

Wracamy po dłuższej przerwie, dlatego dawka nowości i hushowych specjalności będzie większa niż zwykle. Wybierając dla Was marki do udziału w jesienno-zimowym HUSH’u stawiamy na kolor, oryginalność i dyskretną ostentację. 
Będą marki, które już znacie i kochacie a także naprawdę dużo świeżych konceptów, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku i wpadły nam w oko. 

HUSH Fresh Colors
To nic, że na zewnątrz będzie już zimno i smutno – najnowsze kolekcje od polskich projektantów skutecznie Was pocieszą. 
Wracamy po dłuższej przerwie, dlatego dawka nowości i hushowych specjalności będzie większa niż zwykle. Wybierając dla Was marki do udziału w jesienno-zimowym HUSH’u stawiamy na kolor, oryginalność i dyskretną ostentację.

Będą marki, które już znacie i kochacie a także naprawdę dużo świeżych konceptów, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku i wpadły nam w oko. 

HUSH Natural Bloom! 
Powiększamy strefę beauty zapraszając do niej najlepsze marki kosmetyków naturalnych, których nie znajdziecie w masowym obiegu. To kosmetyki pielęgnacyjne, które nie zawierają parabenów, silikonów, sztucznych aromatów, czy barwników, co oznacza, że w większości nie posiadają one żadnych składników odzwierzęcych. 

Co więcej? 

Dobra książka od autora.
Księgarnia Autorska to wyjątkowe miejsca na mapie Warszawy. Na co dzień działa w Złotych Tarasach ale tym razem przygotuje swój autorski wybór książek specjalnie na HUSH Warsaw. 

Uwaga miłośnicy modowych biografii. W sobotę w godz. 14-16 na stoisku księgarni autorskiej Judyta Fibiger będzie podpisywała egzemplarze swojej najnowszej książki o Barbarze Hulanicki „Ważne jest tylko jutro”. 
Tylko na HUSH Warsaw książki będą do kupienia ważne specjalnej, mikołajkowej cenie! 

Dobre miasto od Warszawy.
W naszym mieście zarejestrowanych jest obecnie około 400 tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw, co oznacza, że co czwarty Warszawiak jest przedsiębiorcą. Przyjmuje się że ok. 8% spośród funkcjonujących firm reprezentuje branże kreatywne.
Miasto Warszawa, które od kilka lat konsekwentnie wspiera biznesy kreatywne na HUSHu zaprezentuje obiekty zaprojektowane przez marki i projektantów głównie z Warszawy. Są to przedmioty wyłonione w konkursach promujących stolicę, wykorzystywane do promocji miasta na międzynarodowych targach inwestycyjnych czy turystycznych. 
Zobaczcie jakie projekty zrealizowali dla Warszawy między innymi: Mo 61, Herse, Estby es. czy Risk made in Warsaw.

Dobra selekcja od Cloudmine.
Cloudmine.pl to przestrzeń, która ma specjalne miejsce w polskiej modzie. Jej autorka Marianna Grzywaczewska od lat w bardzo oryginalny i kreatywny sposób dobiera marki do portfolio swojego sklepu online a od niedawna również stacjonarnego miejsca na Pradze (Saska Kępa). Cloudmine to klasyka i minimalizm, to świat ubrań i przedmiotów autorstwa najzdolniejszych polskich artystów i projektantów. Specjalnie na HUSH Warsaw Cloudmine przygotował specjalną selekcję najnowszych kolekcji: Ani Kuczyńskiej, Justyny Chrabelskiej, Natalii Siebuły, Kaaskas, ATOMY, KOPI, Fiore. Znajdziecie tu także ceramikę, świece i dodatki do wnętrz. 

Dobry pomysł od SURPLUS.
Pro aktywna, pro choice, pro art i pro fashion marka SURPLUS to działanie na styku mody, sztuki i ekologii. To odzież zaangażowana nie tylko poprzez hasła, które ze sobą niesie ale również zasady 4 R (reduce/ reuse/ recycle/ recover). Autorka projektu Magda Buczek tworzy pojedyncze egzemplarze odzieży na miarę naszych czasów. Każdy projekt marki to unikat, a teksty na ubraniach drukowane są w krótkich, limitowanych edycjach. SURPLUS zadebiutował na tegorocznym Berlin Fashion Week, a potem pokazał się na Warsaw Gallery Weekend. Na HUSH Warsaw marka zaprezentuje projekt wykonany we współpracy z jedną z najlepszych polskich fotografek, Zuzą Krajewską. Dodatkowo, każdy kto zrobi sobie zdjęcie w przestrzeni SURPLUS, dostanie w prezencie specjalną HUSHową torbę HUSHtag no tag!Uwaga ilość toreb od Surplus jest ograniczona.

http://www.hushwarsaw.com/

 
11. Edycja HUSH Warsaw
2-3 grudnia/ PGE NARODOWY
sobota: 11.00- 19.00, niedziela: 11.00-18.00
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.