Wyjątkowa premiera w Multimedialnym Parku Fontann

Wyjątkowa premiera w Multimedialnym Parku Fontann

Grafika Pawel Piotr Przybył  siedemzero.com_ Warszawskie_Syreny_Multimedialny Park Fontann 2016_1

Wielki powrót warszawskich syren
1 maja 2016 r. zobaczymy szóstą odsłonę pokazów w Multimedialnym Parku Fontann, które w ostatnich latach stały się najpopularniejszą atrakcją Warszawy. Tym razem bohaterkami widowiska będą „Warszawskie syreny”
i związana z nimi legenda. Dzięki nowoczesnej technice opowieść odnosić się będzie zarówno do współczesnego oblicza miasta, jak i jego historii.

– Prawie milion osób, warszawiaków i turystów odwiedziło Multimedialny Park Fontann w ubiegłym roku. 

– Park Fontann jest dziś jedną z najważniejszych letnich atrakcji stolicy. Przygotowaliśmy pełne emocji widowisko, z absolutnie wyjątkową warstwą muzyczno-wizualną. Pokaz sięga do jednej z najsłynniejszych postaci z warszawskich legend. – Na potrzeby pokazu stworzyliśmy nowe wcielenia Syrenki – wyjaśnia Andrzej Matusiak, który jest autorem scenariusza – W tej wizji to współczesne młode warszawianki, aktywne i zaangażowane w życie miasta.

Zobaczymy je w kilku scenach rozgrywających się w różnych miejscach Warszawy

– nad Wisłą, na Starym Mieście, w jednej ze stołecznych szkół. Uśmiechnięte, radosne, pojawiają się nieoczekiwanie wszędzie tam, gdzie trzeba komuś pomóc. Twórcy widowiska postawili na pełen energii, kolorów i pozytywnego przesłania pokaz. Animacje połączonez efektami świetlnymi, laserami oraz widowiskowymi fontannami stworzą niezapomniany efekt.

Grafika Pawel Piotr Przybył  siedemzero.com_Warszawskie_Syreny_Multimedialny Park Fontann 2016_3 (2)

Tegoroczne animacje przygotował Paweł Piotr Przybył. Artysta ma już na koncie kilkadziesiąt widowisk multimedialnych, projektów graficznych i animacji, za które zdobył międzynarodowe uznanie. Programowanie fontann i efektów to dzieło Łukasza Kamila Cisconia (OASE) i Basa Verstraelena (LIGHTLINE).

Odnośnik do kalendarza pokazów na stronie organizatora

Na pierwsze pokazy Multimedialnego Parku Fontann Stołeczna Estrada zaprasza 1, 2 i 3 maja o godzinie 21.30. Wstęp wolny.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.