Wegańska wiosna w Mysia 3

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Wegańska wiosna w Mysia 3.

Zapraszamy na wegański dzień na Mysiej. Będą smakołyki, wegańskie ubrania, kosmetyki, książki i dużo dobrej wiosennej energii. 

Świat roślin to nieustające źródło inspiracji – czerpiemy z niego i my zapraszając do udziału w naszych WEGAŃSKICH PORACH ROKU producentów kosmetyków, jedzenia czy ubrań z metką „VEGAN”. Doszły nas słuchy, że Warszawa wyrasta na kulinarną mekkę roślinnej kuchni – wierzymy, że jest to pozytywne i dobre zjawisko, którego chcemy być częścią. Poza aspektem kulinarnym poszukamy dla Was przyjaznych zwierzętom producentów kosmetyków, chemii domowej czy ubrań.
Przyjdźcie na MYSIĄ 3 i poszukajcie roślinnych inspiracji razem z nami – będzie na Was czekać masa pysznych, zdrowych przysmaków, pięknych przedmiotów i świadomych marek. Do zobaczenia!

WYSTAWCY : asoa, Lawendowa Spiżarnia pod Wiatrakiem, Natura Cold Press, Marta Treats, Simple As That. Naturalnie proste detergenty, Cuda i Kule, HAJDE, Wege Siostry, KABAK, nenukko, Melissa, Nancy Lee, Project Cube, Oh my Goji, KAKTUSY MOROZ, La Koguta, Nuzest PL, Uwolnić Kury, The Cold Pressed Juices, COCO BOWLS Warsaw

24 marca 2018, godz. 11:00-18:00

Miejsce: Mysia 3

Plakat Kay Humelt

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.