Sylwester w Warszawie 2017/2018

Sylwester w Warszawie 2017/2018.

Gdzie spędzić sylwestra 2017/ 2018 w Warszawie. Lista wybranych wydarzeń, imprez i spektakli, które odbędą się w Noc Sylwestrową 2017/2018 (lista będzie na bieżąco aktualizowana).

Koncert i bal sylwestrowy w Filharmonii

Koncert i bal sylwestrowy “Opowieści lasku wiedeńskiego” w Filharmonii Narodowej to doskonała okazja, by pożegnać mijający rok z naszą Orkiestrą i jej Szefem oraz gronem szanownych gości! Po koncercie zapraszamy na bal sylwestrowy, który rozpoczniemy tradycyjnie – polonezem.
Odnośnik do wydarzenia

Przywitaj Nowy Rok na balu w Pałacu Kultury i Nauki

Przywitaj Nowy Roku 2018 na niepowtarzalnej imprezie w najsłynniejszym budynku w Polsce. W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się przyjęcie w stylu XX-lecia międzywojennego, gdy odzyskana niepodległość dawała milionom Polakom radość i wiarę w świetlaną przyszłość.
Odnośnik do wydarzenia

Sylwestrowa NOC Wdzięczności

Sylwester w Kościele DOM.
Odnośnik do wydarzenia

“SylwesTER” 2017/18 w Krainie Czarów!

Niesamowity klimat Składu Butelek przeniesie Nas do Baśni o Alicji w Krainie Czarów.
Odnośnik do wydarzenia

Wieczór Sylwestrowy w Teatrze 6.piętro

Zapraszamy do spędzenia ostatniego wieczoru 2017 roku w Teatrze 6.piętro z bohaterami najnowszej premiery – spektaklu “Niezwyciężony”.
Odnośnik do wydarzenia

Wegański Sylwester & Koncert Etno

W programie: Medytacja Noworoczna – Praktyka Emocji, Etno Koncert Sylwestrowy Wielądek & Korolev, Koncert Ruff Libner – Travelling Didjeridoo.
Odnośnik do wydarzenia

Sylwester Miejski 2017

Już 31 grudnia 2017 roku Warszawa będzie gościć największe gwiazdy polskiej muzyki: 

Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Perfect, BRACIA, Zespół IRA,CLEO, Blue Café, Kombii, Pectus, Ewelina Lisowska, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży, Filip Lato, Mateusz Ziółko, Natalia Capelik-Muianga, Nick Sinckler, Sound’n’Grace i Future Folk. Na sylwestrowej scenie wystąpi również jamajski artysta OMI, twórca światowego hitu „Cheerleader”.
Odnośnik do wydarzenia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*