Sylwester miejski w Warszawie 2017/2018 na placu Bankowym. Lista artystów

Zdjęcie: Stołeczna Estrada

Sylwester miejski w Warszawie 2017/2018 na placu Bankowym.

O nowej lokalizacji przede wszystkim są powiadamiani mieszkańcy: W związku z tym, że jesteście Państwo sąsiadami tego wydarzenia, pragniemy poinformować Was o nim w pierwszej kolejności. Zdajemy sobie sprawę, że przygotowania związane z montażem sceny, próbami oraz samą zabawą witającą nowy 2018 rok, mogą wiązać się z pewnymi niedogodnościami. Z góry za nie przepraszamy i będziemy dokładać wszelkim starań, aby były jak najmniej dotkliwe –napisano w liście z Urzędu Miasta.

Warszawski sylwester był organizowany w różnych miejscach naszego miasta: na placach Zamkowym, Piłsudskiego, Konstytucji, Defilad oraz na błoniach Stadionu Narodowego.

W tym roku Warszawa i telewizja TVN zaprasza na plac Bankowy.

Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Perfect, BRACIA, Zespół IRA,CLEO, Blue Café, Kombii, Pectus, Ewelina Lisowska, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży, Filip Lato, Mateusz Ziółko, Natalia Capelik-Muianga, Nick Sinckler, Sound’n’Grace i Future Folk. Na sylwestrowej scenie wystąpi również jamajski artysta OMI, twórca światowego hitu „Cheerleader”.

Goście na placu Bankowym, oraz widzowie TVN będą świętować tą wyjątkową noc pod hasłem „Warszawa – Stolica Sylwestra 2017”.

Imprezę poprowadzą lubiani przez widzów prezenterzy TVN: Agnieszka Woźniak Starak, Patricia Kazadi, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Olivier Janiak, a także Filip Chajzer.

źródło: UM Warszawa


Przeczytaj też:

Lista pomysłów na Sylwester w Warszawie 2017/2018 – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*