Spotkanie z Agatą Czykierdą-Grabowską

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Spotkanie z Agatą Czykierdą-Grabowską

17 listopada o godz. 17.30 w Wypożyczalni dla Dorosłyc.h i Młodzieży nr 73 przy ul. Żytniej 64 odbędzie się spotkanie z Agatą Czykierdą-Grabowską – pisarką związaną z nurtem literatury new adult.

Pisarka zadebiutowała w 2015 roku powieścią “Kiedy na mnie patrzysz”, a już rok później ukazała się jej druga książka zatytułowana “Jak powietrze”. W 2017 roku na rynku wydawniczym pojawiły się kolejne dwie publikacje Agaty Czykierdy-Grabowskiej – „Wszystkie twoje marzenia” oraz „Pod skórą”. Reprezentują one coraz popularniejszy na świecie gatunek new adult. Sama autorka jest jego najbardziej znaną przedstawicielką w naszym kraju.

New adult to nurt, którego bohaterami są młodzi ludzie. Agata Czykierda-Grabowska podkreśla w wywiadach, że pisząc swoje książki instynktownie zaczęła podążać w tym kierunku, nie wiedząc początkowo, że ma on swoją nazwę. Odnalazła pasję w tworzeniu historii o młodych ludziach i dla młodych ludzi.

Podczas spotkania opowie o swojej pasji do literatury, o pisaniu książek oraz o inspiracjach, które towarzyszą jej podczas tworzenia kolejnych wciągających wielu czytelników opowieści.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.