Rodzinny Piknik Strzelecki z okazji 60 lat ZKS Warszawa

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

11 listopada 2017 roku odbędzie się Rodzinny Piknik Strzelecki z okazji 60 lat ZKS Warszawa.

Podczas całego wydarzenia na wszystkich odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji m.in.:

ZAWODY STRZELECKIE – po raz pierwszy postanowiliśmy na pikniku wprowadzić pewnego typu rywalizacje sportową. WAŻNE – Klubowicze ZKS Warszawa po okazaniu ważnej legitymacji członkowskiej otrzymują w pełni darmową metryczkę. Podczas Rodzinnego Pikniku Strzeleckiego przeprowadzone zostaną zawody zarówno w strzelaniu precyzyjnym na dystansie 25m jak i dynamicznych. Osoby z poza klubu ponoszą koszt jedynie 10zł za metryczkę. 

KONKURENCJE PRECYZYJNE 6 z 10 – > zawodnicy oddają 10 strzałów do tarczy na dystansie 25m. Komisja sędziowska dokonuje następnie oceny tarcz i wybiera 6 (sześć) strzałów o najwyższej wartości. Czas na oddanie 10 strzałów 6 minut. Oragniazator przewiduje nagrody rzeczowe za I-III miejsca.
KONKURENCJE DYNAMICZNE- 2gun (pistolet, strzelba) opis, oraz regulamin zawodów w oddzielnym pliku.

NAUKA STRZELANIA – Jeśli kiedykolwiek chciałeś/aś nauczyć się bezpiecznie posługiwać bronią palną oraz celnie strzelać, zapraszamy do skorzystania z specjalnie przygotowanych pakietów promocyjnych. Dodatkowo na najmłodszych odwiedzających czekać będzie darmowa amunicja .22short zarówno do broni krótkiej jak i długiej.

Gdzie: Marymoncka 42 (Między Mostem Północnym a cmentarzem)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.