Najlepsza gorąca czekolada w Warszawie 2017

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Najlepsza gorąca czekolada w Warszawie 2017.

Odwiedziliśmy kilka bardzo popularnych miejsc, które oferują gorącą czekoladę i w końcu udało nam się znaleźć to jedno miejsce z najlepszą czekoladą serwowaną na gorąco. To miejsce to Karmello.

Lokal, który odwiedziliśmy znajduje się Nowym Świecie. Miejsce jest duże, nowocześnie urządzone. Za każdym razem, gdy  odwiedzamy kawiarnię większość stolików jest zajęta, ponieważ pijalnia czekolady i kawy cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród warszawiaków a również turystów.

Dodatki jakie można dobrać do gorącej klasycznej ciemnej, mlecznej lub czekolady: mięta, wiśnia z hibiskusem, jabłko z cynamonem, chili.

Gorąca deserowa czekolada jest idealnie kremowa a wiśnia z hibiskusem dodaje jej kwaśnego charakteru. Deser z lodami waniliowymi, ciasteczkami i gorącą czekoladą jest wyśmienity – koszt 12.99 zł

Czekolada biała jest płynna, mniej kremowa i nie za słodka. Idealnie nadaje się do pica prosto z filiżanki.

Zamówienie należy złożyć w kasie, a po krótkiej chwili obsługa przyniesie nasze słodkości do stolika. 

Cena płynnej czekolady od 8,99 – 9,99 zł

Karmello to idealne miejsce na śniadanie, gorącą czekoladę lub popołudniową kawę. W witrynie znajdziecie kilkadziesiąt smaków czekoladek i pralinek. Można je zamówić z kawą lub na wynos. W menu również rogaliki, desery i rozgrzewające herbaty. Miejsce oferuje duży wybór słodkości zapakowanych na prezent.

Kawiarnia i pijalnia czekolady Karmello ul. Nowy Świat 64

Bardzo polecamy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.