XXI Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

"Personal Spring", zespoł Freenology

XXI Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca.

W dniach 12-20 listopada 2017 roku w Lublinie odbędą się 21. edycja Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca.

12 listopada
16:00 “Loikka on Tour” – skandynawskie filmy krótkometrażowe / Finlandia / Sala Kinowa CK 
18.00 “Mr. Gaga” – film / Holandia , Niemcy, Szwecja, Izrael / Sala Kinowa CSK 
20.30 Lubelski Teatr Tańca “body” / 60 min / Polska – premiera / Piwnice CK

13 listopada
18.00 Olga Kebas “Personal Spring” /Ukraina – Polska / Sala Widowiskowa CK 
19.30 Inna Aslamova “Solo no2” /Białoruś/ Sala Widowiskowa CK Daniil Belkin “Leaning on” /Ukraina/ Sala Widowiskowa CK 
20.30 MIHR Theatre and Gabrielle Neuhaus Physical Theatre MIHR Theatre”Lavash” /Armenia – Izrael / Sala Czarna CK 

14 listopada 
18.00 Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark “Mommy Issues” /Polska /Galeria Labirynt
20.00 Grupa Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej /GTW PL/”Homo-Go! stadium. etap 2″ /Polska / Sala Widowiskowa CK 
21.00 Lubelski Teatr Tańca “Ostatnie solo K.” /Polska/ Sala Czarna CK 

15 listopada 
18.00 Pawel Sakowicz “TOTAL” /Polska/ Galeria Labirynt / Labirynt GalleryMaria Zimpel “noish~” /Polska/ Galeria Labirynt 
20.30 Sławek Krawczyński i Anna Godowska “Bataille i świt nowych dni” /Polska / Sala Widowiskowa CK 

16 listopada 
18.00 Company B. Valiente “The Artist’s Space” /Norwegia / Galeria Labirynt
20.00 Kasia Chmielewska / Teatr Dada von Bzdülöw “Why Don’t You Like Sadness” / Polska/ Sala Widowiskowa CK 
21.00 Aurora Lubos “Witajcie/Welcome” /Polska/ Piwnice CK

17 listopada 
17.30 Timothy and the Things “Your Mother At My Door” /Węgry/ Galeria Labirynt /
19.00 Luke Baio & Dominik Grünbühel “Ohne Nix” /Austria/ Sala Widowiskowa CK 
20.30 Batsheva Dance Company להקת מחול בת-שבע “Last Work” /Izrael / Sala Operowa CSK 

18 listopada 
16.30 Oona Doherty “Hope Hunt and the Ascension into Lazarus” /Irlandia / Sala Widowiskowa CK 
18. 30 AURA Dance Theatre “Godos” /Litwa/ Galeria Labirynt 
20.30 Batsheva Dance Company “Last Work” /Izrael /Sala Operowa CSK 

19 listopada 
17.00 MŁODA POLSKA / Polska Sala Widowiskowa CK 
Helena Ganjalyan “MELT”, Omar Karabulut “Terminal B”, Zofia Tomczyk”Connection” Jacek Niepsujewicz “Happiness does not wait”, 
Ewelina Drzał-Fiałkiewicz “Ujednoznacznienie”, Agnieszka Bednarz, Agata Meyer-Lüters “Jestem Helena” 
18.30 Granhøj Dans “Petrushka – Extended” /Dania / Galeria Labirynt 
20.30 Batsheva Dance Company “Venezuela” /Izrael / Sala Operowa CSK 

20 listopada
19.00 Batsheva Dance Company “Venezuela” /Izrael/ Sala Operowa CSK 
Miejsca
CK – Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12 
Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5 
CSK : Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1 

Wydarzenia towarzyszące: 
Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Taniec i awangarda w Europie Środkowo-Wschodniej. Terytoria – źródła – biografie” 16-17 listopada, Inkubator Medialno – Artystyczny ACK Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16 

Coaching z Colleen Thomas-Young 14 – 16 listopada, Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12 

Inauguracja Polskiej Sieci Tańca, 19 listopada, Sala Kinowa Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12

Warsztaty: Gaga – dancers, Gaga – people, 18 listopada, Sala Baletowa Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1

Warsztaty tańca współczesnego, 18 – 19 listopada , Centrum Kultury / ul. Peowiaków 12 

Warsztaty pisania o tańcu z Joostem Goutziersem 10 – 15 listopada, Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a

Bilety

Spektakle w salach Centrum Kultury w Lublinie i Galerii Labirynt/
15 zł ulgowy / 25 zł normalny / 10 zł grupowy (min. 10 osób)

https://www.facebook.com/events/1129338247199836/

Bilety: https://www.tiketto.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*