Festiwal Naturalnego Budowania Warszawa 2017

Festiwal Naturalnego Budowania Warszawa 2017.

Festiwal Naturalnego Budowania odbędzie się w dniach 24-25 czerwca 2017 roku w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. To wydarzenie długo wyczekiwane w Polsce.

Będzie to okazja do zdobycia wiedzy, poznania konkretnych rozwiązań i realizacji, które od lat realizowane są w Polsce i na świecie. Podczas festiwalu dowiesz się jak w harmonijny sposób użyć naturalnych, niskoprzetworzonych i odnawialnych materiałów do budowy domu. To możliwość spotkania z projektantami, wykonawcami i właścicielami domów, stworzonych z potrzeby życia w zrównoważonym, zdrowym otoczeniu. Specjaliści z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Budownictwa Naturalnego oraz ich goście opowiedzą o systemach zrównoważonego projektowania, permakulturze, technologiach budowania, energetyce i wielu pokrewnych tematach.

W trakcie otwartych warsztatów będzie można zanurzyć ręce w paździerzach konopnych, glinie, czy spróbować sił w stawianiu ścian ze słomy i tynkowaniu. To nauka przez doświadczenie, atrakcyjna forma pierwszego kontaktu z naturalnymi materiałami budowlanymi.

Pierwszy dzień konferencji skierowany jest do tych, dla których zagadnienia technologii naturalnych są mniej znane. To szeroki przegląd możliwości. Drugi dzień – dla osób nieco znających temat i tych, którzy chcą pogłębić wiedzę w tym zakresie.

Część konferencyjna jest biletowana.
Wstęp do strefy warsztatowej oraz spotkanie z mieszkańcami domów naturalnych będą otwarte dla każdego .


KOSZTY I ZAKUP BILETÓW:
https://festiwal.evenea.pl/

PROGRAM
Kliknij na link by poznać aktualną wersję programu: https://goo.gl/2M0eIu

Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Dobra 56/66

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*