CAVALIADA Warszawa 2018

CAVALIADA Warszawa 2018: FINAŁOWE ROZGRYWKI CAVALIADA Tour 2017/2018.

W dniach 1-4 marca 2018 roku w Warszawie w Hali Torwar odbędzie się jedna z największych i najważniejszych imprez jeździeckich w tej części Polski –CAVALIADA Warszawa 2018 CSI3*-W.

Podczas wydarzenia odbędzie się finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Na żywo, w centrum wydarzeń, będzie można obejrzeć zwycięzców, którzy zakwalifikują się do Finału Pucharu Świata! A to oznacza udział w zawodach najlepszych jeźdźców! 

Do stacji „Torwar” na pozostałe finały dojedzie ekspres: CAVALIADA Tour, Halowego Pucharu Polski w Powożeniu, Eventing Tour, KPMG Dressage Cup oraz CAVALIADA Future. Jak widać sportowych emocji będzie co nie miara. 
Każdy z czterech dni CAVALIADY przyniesie słodki smak zwycięstwa i radość publiczności. A wszystko to już od czwartku 1 marca! 

Międzynarodowa obsada, konkursy w randze CSI3*, bogata oferta sprzętu i akcesoriów jeździeckich oraz wiele innych atrakcji – tak w skrócie można opisać wydarzenie jeździeckie, które prezentuje różnorodność dyscyplin hippicznych.

Rodzaje biletów:

Bilet jednorazowy – jednokrotnego wstępu upoważnia do swobodnego poruszania się po terenie Torwaru.

Karnet upoważnia do swobodnego poruszania się po terenie wydarzenia oraz wielokrotnego wstępu na teren Torwaru w czasie całego wydarzenia (4 dni). 

Bilet VIP uprawnia do wielokrotnego wejścia na Trybuny VIP oraz Klubu VIP oraz swobodnego poruszania się po Torwarze.

Bilety dostępne tu: http://www.cavaliada.pl/pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*