Akademia Naturalnego Smaku na Stadionie Narodowym

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Akademia Naturalnego Smaku na Stadionie Narodowym.

W dniach 20-21 stycznia 2018 roku Akademia Naturalnego Smaku zagości na Stadionie Narodowym w ramach akcji „Zimowy Narodowy”. Odwiedzający dowiedzą się na co zwracać uwagę na etykietach produktów, jak czytać ich skład i co oznaczają wszystkie tajemnicze określenia na listach składników.

Akademia Naturalnego Smaku to stoisko edukacyjne FRoSTY i prawdziwa skarbnica wiedzy o produktach spożywczych, które spotykamy na swojej drodze, podczas codziennych zakupów. Wnętrze podzielone jest na strefy poświęcone różnym dodatkom do żywności, m.in.: barwnikom, aromatom czy wzmacniaczom smaku. Nie brakuje atrakcji przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – od tych multimedialnych z animacjami i filmami, przez półki z eksponatami, aż po interaktywne, edukacyjne zabawy.

Zwiedzający mogą sprawdzić m.in. jak smakuje glutaminian sodu, jakie dodatki znajdują się w najpopularniejszych kategoriach produktów spożywczych czy poznać sztuczki stosowane przez producentów żywności.

Jedną z głównych atrakcji jest również wirtualny sklep, w którym po zeskanowaniu kodów z wybranych produktów, konsument zamiast tradycyjnego paragonu otrzymuje rachunek z podsumowaniem wszystkich dodatków, jakie znajdują się w jego koszyku.

Kolejne wydarzenie z cyklu „Akademia Naturalnego Smaku” odbędzie się w dniach 20-21 stycznia 2018 na Stadionie Narodowym, w alei Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Przez cały weekend, w godz. 10:00-20:00 na wszystkich zainteresowanych, na miejscu czekać będą eksperci, którzy oprowadzą po stanowisku, a także odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.